לא משנה איזה עסק יש לכם, בשביל שהוא יצליח הוא חייב פרסום. פרסום מביא קהל ואם הוא יהיה קהל רלוונטי מה שאומר קהל שפותח את הכיס, זה אומר שהפרסום מדויק.

יש את הפרסום המסורתי כמו הטלוויזיה, הרדיו או העיתונות הכתובה אבל עם כל הכבוד להם הם צריכים לתפוס נתח קטן יחסית אם בכלל מעוגת הפרסום שלכם. מה אתם כן צריכים? פרסום דיגיטלי כמובן. פרסום ברחבי הרשת שיביא לכם לקוחות פוטנציאליים.

למה אתם צריכים בעיקר פרסום דיגיטלי? פשוט מאוד – כי כולם נמצאים שם. אם העסק שלכם לא יהיה ברשת הוא כאילו לא קיים. כולם מחפשים שירותים או מוצרים ברשת ואתם חייבים להיות אלו שמחכים להם בצד השני. אז הנה כמה יתרונות של הפרסום הדיגיטלי שאתם חייבים להכיר.

קשר אישי עם הלקוחות

אלו יכולים להיות לקוחות שכבר קנו אצלכם ואתם רוצים שיחזרו לקנות ויכולים להיות לקוחות פוטנציאליים, פרסום דיגיטלי יאפשר לכם לשמור איתם על קשר. אפשר לראות את זה בעיקר ברשתות החברתיות, את יצירת הקהל ואת האינטראקציה אתו, אינטראקציה כאמור מביאה לעסקאות. יש כלים שונים שמאפשרים שמירה טובה על הקשר עם הלקוחות.

שיעור חשיפה גדול

אמצעי הפרסום המסורתיים מוגבלים מאוד. היכולת לפרסם באמצעותם לקהל גדול היא קטנה, והאינטרנט בהחלט מציע אלטרנטיבה שפותרת את הבעיה הזו. היום כולם נכנסים לרשת כמה פעמים ביום ורבים מחוברים אליה כמו אל אינפוזיה, אם תהיו שם עם הפרסום שלכם אתם תגיעו לעיניים רבות.

פרסום ממוקד

פרסום בדיגיטל מאפשר אם כן להגיע לכמה שיותר עיניים, מאפשר חשיפה עצומה לאין ספור אנשים אבל הוא מאפשר משהו חשוב יותר. הוא מאפשר לברור מאותם אלפי גולשים את אלו שהכי רלוונטיים, מאפשר לפרסם רק להם בשביל להעלות את אחוזי ההצלחה. אם ניקח לדוגמא את פייסבוק, מערכת הפרסום שלה מאפשרת לטרגט אנשים על-פי מין, גיל, מצב סוציואקונומי, סביבת מגורים, השכלה, תחומי עניין ועוד אין ספור פרמטרים. זה מאפשר לפרסם באופן מדויק, לפרסם למי שיש סיכוי גבוה יותר שזה יהיה רלוונטי עבורו.

שליטה על תקציב הפרסום

כשאתם מפרסמים ברדיו אתם לא באמת יכולים לדעת מה התוצאה של הפרסום הזה. אתם משלמים לפי מה שסוכם ואתם לא יכולים לדעת כמה הפרסום היה אפקטיבי. לעומת זאת בפרסום דיגיטלי הכל מדיד. אתם יכולים להחליט מראש כמה תשלמו ואתם יכולים לעצור את ההוצאה מתי שתרצו.

מעקב תמידי

אתם לא רק יכולים לשלוט בתקציב הפרסום שלכם אלא יכולים גם לעקוב אחר הפרסום ולעשות לו אופטימיזציה כל הזמן. אין ספק שפרסום דיגיטלי הוא מה שאתם צריכים להצלחת העסק שלכם ואם כבר פרסום דיגיטלי אז באמצעות חברה מקצועית שתכין עבורכם פרסום אפקטיבי.

צרו איתנו קשר