פיצ’רים שמשפרים את התנועה בסושיאל

נניח שהעליתם פוסט מסוים וקידמתן אותו ב-100 שקלים. הוא הגיע רק ל-800 אנשים ומתוכם עשו לו לייק בסביבות ה-80. עד כאן זה נשמע כאילו הפוסט לא ממש הצליח נכון? 10% של לייקים זה לא בדיוק מה שיהפוך את הפוסט למדהים נכון? אבל מה אם מתוך אותם 800 אנשים שנחשפו לפוסט, 45 מהם שיתפו אותו, שאלו שאלה כלשהיא לגביו או הגיבו בכל דרך אחרת. זה כבר משהו אחר נכון?

אכן, אינגייג’מנט כזה הוא מצוין. זה אומר שיש התעניינות רבה במה שכתבתם יחסית לכמות החשיפה שלו. זה אומר שפגעתם בול בפוני ואתם צריכים להגדיל את תקציב הפרסום שלו כדי שהוא יגיע לעוד עיניים וייצור הרבה יותר עניין. אבל איך תוכלו לשפר את התנועה באינסטגרם? הנה כמה פיצ’רים שאם עוד לא הכרתם זה בדיוק הזמן.

שימוש ב-questions

אם אתם רוצים לקבל משוב על מוצרים שיש לכם או שאתם רוצים לקבל משוב על חדשים או על דברים אחרים שאפשר לשפר, אין כמו הפיצ’ר הזה. השאלות הללו והתשובות כמובן יאפשרו לעוקבים שלכם להכיר אתכם וכמובן גם יגדילו את כמות הצפיות בסטורי שלכם.

שימוש ב-quiz

עוד דרך להגביר את התנועה בסושיאל ואת האינגייג’נמט היא שימוש בפיצ’ר הזה, שהוא למעשה בנייה של שאלון אמריקאי מה שאומר שאלה ו-2 עד 4 תשובות. זו דרך מעולה ליצור אינטראקציה עם העוקבים שלכם, ליצור עניין ופעילות בדף. תוכלו לשחק עם הגודל של תיבת ה-quiz.

שיתוף פוסטי השראה

מהו פוסט השראה? זהו פוסט ציבורי שהועלה על ידי משתמשים אחרים, פוסט שאותו אתם יכולים להעלות ישירות בסטורי שלכם. למה זו דרך מצוינת בשבילכם להגדיל ולהגביר את התנועה אצלכם? מכיוון שתוכן שמעורר אצלכם השראה, יעורר בסבירות גבוהה גם השראה אצל הגולשים שלכם מכיוון שמדובר על אותו תחום עניין. הוא גם יגביר את אמינות שלכם בעיני הגולשים מכיוון שהם יתחברו למה שאתם מתחברים. בפועל זה גם יגדיל את הסיכויים שירכשו מכם.

לחצן קריאה לפעולה

אם יש לכם חשבון אינסטגרם עסקי, אתם יכולים להוסיף לפרופיל שלכם את הלחצן call, בשביל לחייג אליכם או לבצע פעולות שונות בשביל ליצור איתכם קשר. זו עוד דרך לגביר אינטראקציה וגם לאפשר לגולשים שלכם ליצור איתכם קשר במהירות בלי להתחיל ולעבור מקישור לקישור, להשאיר פרטים וכדומה.

קישור swipe up

אם יש לכם מעל ל-10,000 עוקבים, אתם יכולים לשים את הקישור הזה כך שבהחלקה כלפי מעלה (על זה שמו של הפיצ’ר) אפשר יהיה להגיע לקישור. כך תוכלו להפנות את הגולש לאן שתירצו היישר מהסטורי.

לאינסטגרם יש עוד פיצ’רים אחרים שיכולים לשפר משמעותית את התנועה בסושיאל. כל מה שאתם צריכים זה להכיר אותם ולהשתמש בהם ואם אתם לא מכירים כמו רוב בעלי העסקים, לתת למי שמומחה בתחום לעשות בשבילכם את העבודה.

Call Now Button077-8049543