סוכנות דיגיטל

סביר להניח שבשנים האחרונות אתם לא עוברים יום אחד בחיים שלכם בלי לשמוע את המילה "דיגיטל". כן, כולנו עטופים בדיגיטל מכל הכיוונים – ברשתות החברתיות, ברחבי האינטרנט, בצילום תמונות בטלפון החכם שלנו ועוד. היות והדיגיטל הוא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, ועל אחת כמה וכמה כשהוא מהווה חלק מרכזי כל כך מחיי היום יום של כולנו, רק מתבקש שגם עסקים ישמרו על נוכחות גדולה ובולטת בדיגיטל, למען פיתוח וצמיחה. בעזרת סוכנות דיגיטל גם העסק שלכם יכול לצמוח בצורה משמעותית ולהגיע למגוון יעדים חדשים, אז בואו נבין מה בדיוק מצפה לכם בדרך המסקרנת שתלווה על ידי הסוכנות.

סוכנות דיגיטל – מה זה אומר?

אם בעבר הייתם רגילים לקבל שירות ממשרדי פרסום שונים או מאנשי מקצוע פרטיים שהתמחו בדיגיטל, הרי שהיום העסק שלכם לא צריך עוד לפזר את הסמכויות שלו בין כל כך הרבה גורמים שונים. סוכנות דיגיטל היא המקור הבלעדי שיכול לספק לעסק שלכם את כל השירותים שלו הוא זקוק – החל מהפשוטים ביותר מביניהם ועד המורכבים והמתקדמים ביותר מביניהם.

היום, כאשר המרחב הדיגיטלי הוא הכרחי, משמעותי וקריטי כל כך בהצלחת העסק שלכם, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להיות בקשר עם כל כך הרבה אנשי מקצוע נפרדים. סוכנות דיגיטל היא המקום שבו נמצאים כל אנשי המקצוע שלהם אתם זקוקים, ולכן העבודה איתה תוכל לעשות לכם אך ורק טוב. אז איך זה קורה בפועל?

סוכנות דיגיטל

תוכן עניינים

מעטפת השירותים של סוכנות דיגיטל

זה לא סתם שסוכנות דיגיטל מביאה איתה שם כל כך מפוצץ ומבטיח. מעטפת השירותים שהעסק שלכם עומד לקבל מטעם סוכנות דיגיטל מספקת את כל הצרכים שאפילו לא ידעתם שקיימים לעסק שלכם. סוכנות דיגיטל מקצועית יכולה לגרום לעסק שלכם לנוע קדימה בכל הפלטפורמות הרלוונטיות, להגדיל את מעגל הלקוחות שלו בצורה מאסיבית, ובהתאם לגרום להכנסות שלכם לטפס אל על ולשבור כל תקרת זכוכית שחשבתם שקיימת לו.

מבין הקטגוריות הכלליות שתוכלו למצוא תחת מעטפת השירותים שתקבלו מסוכנות דיגיטל ניתן למצוא שירותי קריאייטיב, שירותי סושיאל מדיה, פרסום דיגיטלי, מדיה, שירותי מיתוג וכן ניהול לקוח מא' ועד ת'. באופן הזה אתם כבר יכולים להבין שסוכנות דיגיטל מתפקדת בתור "ההורים האחראיים" של העסק שלכם, כשכל מה שקשור בניהול בפועל שייך אליכם, וכל מה שקשור בקידום וצמיחה – עובר לידיה המקצועיות של הסוכנות.

פירוט השירותים של סוכנות דיגיטל

תחת כל אחת ואחת מהקטגוריות שפירטנו כאן למעלה נמצאים מגוון שירותים שיכולים לקדם את העסק שלכם במספר צורות ודרכים. על מנת להבין קצת יותר לעומק מה באמת מצפה לכם בפועל, הנה פירוט שיעשה לכם קצת יותר סדר.

בכל הנוגע לשירותי קריאייטיב, סוכנות דיגיטל תוכל לתת מענה מקיף ויצירתי בכל הנוגע לתוכן של העסק שלכם. שירותי הקריאייטיב מתמקדים בכתיבת תוכן לאתרים, בניית עמודי נחיתה עם תוכן עשיר, מקצועי ורלוונטי, חשיבה על מהלכים שיווקיים יצירתיים שייצרו פריצות דרך לעסק שלכם ועוד.

שירותי סושיאל מדיה

מהשירותים הבולטים ביותר שתוכלו לקבל מסוכנות דיגיטל, והם מהווים חלק עיקרי במיוחד בהצלחה של העסק שלכם. היום ניהול סושיאל מדיה הוא הכרחי לנוכחות שלכם ברשת ובדיגיטל, ובלעדיו העמוד העסקי שלכם עלול להיראות יתום מכל פעילות. בהתאם, הגולשים עלולים לחשוב שמדובר על עסק לא פעיל ולא רלוונטי, ולוותר מראש על יצירת הקשר איתכם. שירותי הסושיאל מדיה כוללים ניהול קמפיינים בפייסבוק לשם פרסום וקידום העסק, בניית אסטרטגיית תוכן, ניהול שוטף של העמוד העסקי ברשתות החברתיות השונות ועוד.

שירותי פרסום דיגיטלי

עולם תוכן מקיף שממש אי אפשר בלעדיו. סוכנות דיגיטל שמציעה לכם לקבל שירותי פרסום דיגיטלי היא סוכנות שתוכל לפרסם מגוון תכנים ברחבי הדיגיטל – החל מרשתות חברתיות כמו יוטיוב ופייסבוק ועד קידום אורגני באינסטגרם, בלינקדאין ועוד. כמובן שכחלק משירותי פרסום דיגיטלי תוכלו לקבל גם אתר אינטרנט מעוצב ובנוי היטב, ששומר על ערכי העסק שלכם ומבטא אותם באמצעות התוכן, הצבעוניות והמבנה של האתר.

שירותי מדיה

מדובר שירותים אשר מתמקדים בניהול קמפיינים במרחב הדיגיטלי, יצירת קמפיין לידים שיוכל למשוך אליכם עוד ועוד לקוחות, יצירת אסטרטגיית רכש וכו'.

שירותי מיתוג

שירותים הכרחיים לקידום העסק שלכם, משום שהם אלו שימצבו אותו לא רק בתור עסק אלא בתור מותג של ממש. כחלק משירותי המיתוג תוכל סוכנות דיגיטל ליצור עבורכם שפה מיתוגית מא' ועד ת' – החל בצבעוניות, דרך פונטים ועד עיצוב של באנרים, כרטיסי ביקור ולוגו. כחלק מהשירות, תקבלו ספר מותג מפורט עם כלל האלמנטים העיצוביים המאפיינים את מיתוג העסק שלכם, כך שתוכלו לשמור על קו עיצובי אחיד וקבוע.

שירותי ניהול לקוח

אלו הם השירותים השוטפים שתקבלו מטעמה של סוכנות דיגיטל שבה תבחרו לליווי העסק שלכם. שירותי הניהול הם אלו שיתוו את הדרך העסקית שלכם בכל הנוגע לפרסום ושיווק, החל מבניית גאנטים נרחבים לכל מרחב דיגיטלי, דרך ניהול קמפיינים בפועל ותכנון מקדים, ועד פרסום בדיגיטל על כל המשתמע ממנו.

עם כל השירותים האלו, ברור שסוכנות דיגיטל היא דבר שאתם לא יכולים בשום פנים ואופן לוותר עליו.

למה סוכנות דיגיטל ולא לבד?

כל השירותים שמפורטים כאן למעלה הם שירותים שכבר לא ניתן לבצע אותם באופן עצמאי. אם בעבר השירותים האלו היו קטנים ומינורים ביחס לתפעול העסק הכללי שלכם, הרי שהיום הם שירותים שצריכים לקבל מקום משלהם, עם התמחות ספציפית בכל נקודה בהם.

סוכנות דיגיטל היא זו שיכולה להוריד מהכתפיים שלכם את כל נושא הפרסום, הקידום והשיווק של העסק, החל מהפרטים הגדולים שבו ועד הפרטים הקטנים ביותר שהוא מביא איתו. עם מקצועיות וכלים שרק סוכנות דיגיטל מחזיקה, אין ספק שהיא היחידה שתוכל להוביל אתכם בביטחון אל עבר התוצאות.

בחירת סוכנות דיגיטל – בחירה קריטית וגורלית עבור העסק שלכם

היות והיום קיימות המון סוכנויות דיגיטל ברחבי הארץ, חשוב לנו שתבחרו מביניהן את הסוכנות שהכי מתאימה לכם, ותוודאו מראש את המקצועיות והיכולות שלה.

אנחנו בחברת TOPA מציעים לכם לקבל שירותי סוכנות דיגיטל מטעם טובי אנשי המקצוע בתחום. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם מיטב הקופירייטרים, המעצבים, בוני האתרים, מנהלי הקמפיין ומנהלי הלקוח הפעילים היום בשוק, ומלווים עשרות עסקים אל עבר הצלחות חדשות ויעדים מאתגרים. נשמח לשמוע גם מכם, לאפיין יחד איתכם את העסק שלכם, ולפרוט אותו לכדי תכנית פעולה ברורה אל עבר ההצלחה שלכם. צרו איתנו קשר, מחכים לכם!

שאלות נפוצות

המחיר משתנה בהתאם לצרכים השיווקים של הלקוח, ובהתאם לעבודה שנעשית מהצד שלנו.

מה שטוב בטופה הוא שאנחנו יכולים לתפור לך חליפת פרסום שתתאים בדיוק למידותיך ולתקציב שלך! 🙂

המתכון הסודי שלנו הוא אהבה אינסופית למקצוע, אהבה אינסופית לאנשים ואהבה אינסופית לביצועים. יש בנו אהבה והיא תנצח, וכולנו נרוויח מכך ❤️

אנו יושבים במתחם הבורסה בר"ג, ברח' בצלאל 4. אבל היי, זה לא מחייב אותך לבוא לקפה אצלנו, אנחנו יכולים להגיע עד אליך לפגישה, בכל מקום בארץ

במה לא? 😉 הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים, חרוצים אשר קמים כל בוקר עם סכין בין השיניים. כשמותג שלך אצלנו, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לא להתקדם עם הטרנדים הכי חדשים, הקמפיינים הכי ממירים והרעיונות הכי יצירתיים. אנו חיים ונושמים גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין וטיקטוק.

Call Now Button077-9975527