משמעות התוכן שעולה לסטורי שלך

האינטרנט וספציפית האינסטגרם מפוצץ בתוכן. כל אחד אומר את דברו וכל אחד מנסה להתבלט, ונראה לפעמים שקשה להתמודד בתחרות הזו על ליבו של המתעניין או הלקוח הפוטנציאלי. ובכל זאת, אפשר לעשות את זה, אפשר ליצור תוכן מעניין וכזה שיהפוך לוויראלי במהירות רבה. יש חוקים שונים שצריך לעמוד בהם, יש תנאים שצריכים להתקיים בסטורי כדי שהתוכן יעשה את העבודה ויגיע לכמה שיותר עיניים ובעיקר ספציפית לקהל היעד.

חשוב לזכור, אינסטגרם כמו מערכות אינטרנטיות אחרות היא מערכת חכמה שיודעת להציג את התוכן למי שעשוי להתעניין בו יותר. אז איך תגרמו לקהל היעד שלכם לקרוא את מה שאתם מעלים? איך תגרמו לאינסטגרם להבין שזהו תוכן שצריך להגיע לאותם עיניים? הנה כמה קריטריונים שכדאי להכיר:

תהיו אותנטיים

אתם צריכים להיות אמיתיים, להיותך כנים ולהציג לגולשים שלכם תוכן אותנטי. הם רוצים להרגיש שהם סומכים עליכם, שהם יודעים שמה שאתם מביאים להם זה הדבר האמיתי וצריכים להקפיד על זה.

הם לא אוהבים סיפורים שמתגלים כלא אמיתיים ולא מתחברים לתוכן מזויף או מאולץ. במילים אחרות, אתם צריכים להיות אנושיים. לזכור שמי שבצד השני הוא בדיוק כמו מי שעומד מולכם פיזית ואתם צריכים לשדר להם רק אמת. וכן, גם אתם עושים מידי פעם טעויות מן הסתם כמו כל אחד וכן, אתם יכולים גם לשתף בטעויות הללו. זה יהפוך אתכם לעוד יותר אמינים בעיני הגולשים.

תציעו לגולשים רק אתכם

אתם מייצגים נישה ואתם צריכים להביא אותה ורק אותה לגולשים שלכם. הם לא צריכים לשמוע על אחרים, על תחומים שלא נוגעים למה שהם מתעניינים בו כי אחרת אתם תאבדו אותם. אתם צריכים להביא רק את עצמכם. אתם צריכים לזכור למה בכלל התחילו לעקוב אחריכם ולספק את התוכן המתאים לנישה שעניינה את הגולש. אם אתם הולכים לכיוונים אחרים גם אם הם מעניינים, אתם למעשה משדרים שאין לכם הרבה מה להציע ואתם צריכים תוכן אחר כדי למלא את העמוד שלכם. חשוב שתזכרו שכך גם תחזירו את הגולשים אליכם בהמשך. אם הם יידעו שהתוכן רלוונטי להם הם ירצו לדעת עוד כשהם יצטרכו.

תנו ערך!

אתם צריכים תמיד לזכור שמי שנכנס לעמוד שלכם במצב X, צריך לצאת ממנו במצב X+. זה אומר שהוא צריך לצאת עם איזה שהוא מידע חדש, איזה שהוא טיפ או במילים אחרות, אתם חייבים לתת ערך לגולשים. כל תוכן שתעלו צריך להיות כזה שמאפשר ללמוד משהו ממנו.

אין ספק שאם תשקיעו מחשבה לפני שאתם מעלים פוסטים או סטוריז תוכלו להפיק מכל אחד כזה את המירב. תוכלו להגדיל את המכירות שלכם ותוכלו למשוך עוד ועוד מתעניינים לעמוד האינסטגרם שלכם, כאלו שיהפכו מאוחר יותר ללקוחות שלכם.

Call Now Button077-8049543