תכנון רכש מדיה - אופליין ואונליין

אנחנו בTOPA עושים תכנות ורכש מדיה בכלל ערוצי המדיה- רדיו, טלוויזיה, דיגיטל, מובייל, עיתונות, רדיו, שילוט חוצות, מחקר ואנליזה, תוכן שיווקי. חלק מקמפיין מוצלח משלב תכנון אסטרטגי וטקטי נכון על מנת להגיע לקהלי הייעד הנכונים, להשיג את העלויות הנכונות והתמהיל הנכון של הקמפיין להשגת התוצאות האפקטיביות הברורות ביותר.

האינטרס של כל ספק מדיה בנפרד הוא לגרום לכם לרכוש כמה שיותר, והמטרה שלנו היא ללתכנן מהלך כולל שיהיה אפקטיבי, שהאופליין יעבוד בצורה חכמה עם האונליין. מעבר לתכנון המדיה, נעשה מכרז ספקים ונבחר את כלי המדיה הטובים ביותר.

פלטפורמות המדיה באופליין

כשאנחנו בונים קמפיין מודעות / תדמית נבחן בדרך כלל בכלי מדיה שהם שעצם ההופעה שם ממצבת את המותג גבוה.

  1. טלוויזיה – הופעה בטלוויזיה היא בדרך כלל מתחילה מתקציב פרסום יחסית גבוה (של 100K ומעלה) אם אנחנו מדברים על חסויות וכמה מיליוני שקלים אם אנו מדברים על קמפיין רחב יותר המשלב פרסמות. הפרסום בטלוויזיה מייצר מודעות, ובדרך כלל עושים מהלך של שבועיים שלושה ברפיטיציה גבוהה בדרך כלל בשילוב עם כלי מדיה נוספים כמו דיגיטל או שילוט על מנת לייצר אפקטיביות והרגשה שהמותג נמצא 360 ממך. אנחנו יכולים מעבר לתדמית להניע לפעולה בקמפיין טלוויזיה לרכישה באתר, לחיפוש בגוגל או להגעה לסניפים במידה וזו רשת. כמו כן העלויות עולות ככל שהרייטינג של התכנית עולה וככל שאנחנו רוכשים יותר זמן מסך.
  2. שילוט  – קמפיין שילוט מאפשר לנו להגיע לקהל הפיזי באיזור המדוייק שאנחנו רוצים לגשת אליו. עוברי אורח ברגל, ברכב, ברכבות, במעליות מגיעים יום יום לעבודה, נעים ברחובות, והשילוט במודעה או לא במודעה נכנס להם לתודעה. לא תמיד השילוט יניע לפעולה מידית אצל הגולש, אך תעזור מאוד להגדיל ביקושים ואת המודעות למותג. גודל השלטים והמיקום שלהם יקבעו את העלויות וגם את האפקטיביות. מיקומים יוקרתיים (כמו שלט ענקי באיילון), הם סמל סטטוס ויעזרו להרים כל מותג.
  3. רדיו – כלי מדיה מצויין להשיג רפיטיציה (חזרתיות) גבוה בעלויות יחסית נגישות, אם נרצה להחדיר את הסלוגן או המסר שלנו ולעשות שטיפת מוח, זה הזמן שלנו, שכן יש לנו קהל שבוע שברובו נוסע ברכב ומאזין בדרך קבע לרדיו.

כדי שזה יעבוד אנחנו ואתם יחד נשתמש במערכת חכמה לניטור הפעולה, מספרים וירטואלים, סקרים לבדיקת המודעות. 

אם אתם רוצים לקדם את העסק/מותג/שירות שלכם, אין ספק שאתם צריכים נוכחות בשטח ולא רק בדיגיטל – צוות המומחים שלנו בטופה ישמח לעמוד לשירותכם ולבנות עבורכם את חבילת השיווק הדיגיטלי המתאימה לכם ביותר, כי בחירה של משרד פרסום דיגיטלי נכון הוא אחד הצעדים הכי חשובים בתהליך!

צרו איתנו קשר וקבלו את כל המידע הרלוונטי עבורכם!

Call Now Button077-8049543