כתיבת פוסטים לעמוד הפייסבוק

פייסבוק כבר מזמן הפכה לרשת חברתית פופולארית מאוד. היא החלה ככזו שמתאימה לאנשים פרטיים בלבד, לשיתוף חוויות, תמונות ומידע והיום היא פלטפורמה שמפרסמים רבים מוצאים בה את המקום הטוב ביותר בשבילם בשביל לגייס לקוחות ולשמר את אלו הקיימים.

למה היא כזו עבור המפרסמים? פשוט מאוד, כי כולם נמצאים בה. אין היום כמעט מי שאין לו פרופיל ברשת החברתית וככזו היא מאפשרת למצוא את מגוון הלקוחות הרחב ביותר. כל מה שצריך זה לדעת אילו פוסטים לכתוב ואילו לא, מה מותר ומה אסור בשימוש בפלטפורמה הזו וזהו, אפשר להרוויח ממנה לא מעט. אז הנה קצת על מה מותר ומה אסור בכתיבת פוסטים.

מה מותר ואפילו כדאי?

הנה כמה דברים על אילו פוסטים לכתוב ומה עשוי לעניין את הגולשים או במילים אחרות, מה יגרום להם לראות את העסק שלכם באור חיובי ובשאיפה גם לרכוש ממנו. הדבר הראשון הוא תוכן איכותי. כן, כזה שגם אפשר ללמוד ממנו משהו, לקבל כלים כלשהם… זה נוגע לכל פוסט ובעיקר אם הוא ארוך. אל תחזיקו את הגולשים שלכם סתם, תנו להם ערך.

דבר נוסף הוא הוספת תמונות וסרטונים. הם יחזיקו את הגולשים שלכם בעניינים והם יכולים לא פעם לפצות על תוכן ירוד (בכל מקרה אל תבנו על זה). חשוב גם לא להיות שיווקיים מידי ובטח לא פוסט אחרי פוסט. כתבתם פוסט שיווקי? שהשלושה – ארבעה הבאים לפחות יהיו אינפורמטיביים ובעלי ערך.

ומה לא?

אל תוציאו את הגולשים שלכם מפייסבוק. כן, גם אם האתר שלכם הוא אתר מדהים ואתם רוצים שהגולשים יגיעו אליו להמשיך ולהתרשם מכם, אל תעשו את זה. למה? יש 2 סיבות. הראשונה היא שהגולשים לא אוהבים לצאת מהרשת החברתית. הם באו בשביל הפאן ולא יתאים להם להפסיק אותו. כן תאפשרו להשאיר פרטים בתגובות או בטופס של פייסבוק כדי שיוכלו להגיע אליכם.

סיבה שנייה היא כי פייסבוק לא אוהבים את זה. הם מעדיפים להשאיר את הגולשים אצלם ופחות מתלהבים מקישורים שמוציאים את הגולשים החוצה.

אם כן שמתם קישורים החוצה לפחות תעקבו אחריהם. יש את גוגל אנליטיקס שמצוין בדיוק למטרה הזו וזו דרך מצויינת לדעת מה עובד ומה לא.

היעזרו בחברה שמומחית בתחום

אז אילו פוסטים לכתוב ואילו לא? זה רק קצה הקרחון של מה שאתם אמורים לדעת. אבל הדרך הנכונה ביותר בשבילכם לעשות את זה, בלי טעויות ועם האלמנטים הנכונים לכתיבה היא לתת לחברת פרסום לכתוב לכם את הפוסטים ולפרסם אותם. למה? כי לחברה כזו יש את היידע והכלים שלכם אין. פשוט מאוד.

אם אתם מחפשים את החברה הטובה ביותר בתחום, טופה היא זו שאתם מחפשים. צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

Call Now Button077-8049543