בניית אתרי וורדפרס

בניית אתר חדש הוא לא דבר של מה בכך. הוא מגלם בתוכו התפתחות וגדילה עסקית, אסטרטגיה רחבה, התרגשות ו.. כן, גם קצת חששות. בטופה, אנחנו בונים אתרי וורדפרס בשיטת 4 השלבים – אפיון, עיצוב, כתיבת תוכן ופיתוח בהלימה למטרות שלך.

תהליך בניית האתרים שלנו משתנה בין לקוח ללקוח, אךישנם ארבעה שלבים קבועים שלעולם יחזרו

01

אפיון

תהליך בניית האתר יכול להיות תהליך מבולגן מחשבתית, מפוזר ונטול כיוון שעתידו כנראה להיעלם בין עשרות אלפי מתחרים בעלי אתרים דומים. על מנת למנוע זאת, נאפיין ונגדיר מטרות רלוונטיות, נשאל את השאלות החשובות ונכיר את העסק שלך באמת על מנת שהאתר שלך יתאים לך ובעיקר לקהל שמלווה אותך .

02

עיצוב

בשלב זה ניצור קו עיצוב ייחודי לערכי המותג שלך, עיצוב חדשני, מכוון משתמש ואינטואיטיבי. בעולם של היום, רוב הכניסות של משתמשים לאתר העתידי שלכם יגיעו מהמובייל לכן אנחנו מתאימים את כל העיצובים שלנו לפי גישת ה-Mobile First – גישה לפיה עיצוב האתר במובייל הוא העיצוב הראשי ולאחריו עיצוב האתר לשאר המסכים.

03

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן היא מיומנות בפני עצמה. חברות רבות אינן עוסקות בכתיבת התוכן ומפנות את הלקוח לכותב תוכן חיצוני. גם אצלנו לא כותבים תוכן. מבלבל לא? לא כלכך. אומנם אנחנו לא נכתוב את התוכן אך נספק לכם שאלון ייחודי שיכווין אתכם לספק לנו את המידע הדרוש – לאחר מכן נערוך אותו ונתאים אותו לאתר שלכם (שבשלב זה כבר מתחיל להתהוות.

04

פיתוח

את מלאכת הפיתוח אנחנו בונים על בסיס פלטפורמת וורדפרס – פלטפורמת ניהול התוכן מהגדולות בעולם. מעבר לעיצוב, אנו רואים חשיבות עליונה במהירות ואבטחת האתר שלכם ועושים את המירב על מנת לספק תוצאה זאת.

YOU WILL NEVER WALK ALONE

הדרכה על האתר החדש

סיימנו את האתר! איזה יופי! אבל.. איך מתקדמים מכאן? איך מעדכנים תכנים ומחליפים את התמונות?

בעזרת הדרכה אותה נעביר לבעל האתר לשימוש בסיסי: העלאת תכנים חדשים לבלוג, עריכת טקסט בעמודים, הוספת תוכן ויזואלי ועדכונו בהתאם לצרכים העסקיים שלכם. במידה ותרצו שאנחנו ננהל לכם את האתר – אין בעיה, יש לנו הטבות מיוחדות לכך.

עבודות נבחרות

מתי נפגשים?

מתי נפגשים?

טלפון: 077-804543

Call Now Button077-8049543