בשעה טובה בניתם אתר אינטרנט, יפה ומעוצב, מושקע ומעניין בשביל העסק שלכם. עכשיו אתם יושבים ומחכים שכולם יגיעו אליכם דרכו, ישאירו לכם פרטים ויקנו את השירותים או המוצרים שאתם מציעים…

אבל למה שזה יקרה? למה שהגולשים יגיעו אליכם גם אם האתר שלכם הוא אתר מדהים? אין שום סיבה שזה יקרה בלי קידום בגוגל. אין שום סיבה שידעו על האתר שלכם בטח אם יש לכם המון מתחרים וסביר להניח שיש לכם. כל מה שאתם צריכים זו חברה מקצועית שתקדם את האתר שלכם במנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם, וככה לאט לאט יהיו עוד ועוד כניסות לאתר שלכם. אנחנו בחברת טופה מומחים בקידום בגוגל ונשמח לספק גם לכם שירות לא פחות ממעולה!

מהו קידום בגוגל?

בשביל להבין למה אתם צריכים קידום בגוגל כדאי שתבינו מהו בכלל ומה הוא כולל. קידום אורגני בגוגל הוא למעשה קידום טבעי, קידום של האתר אל מול מנוע החיפוש בכדי שהוא יבחר בו בכל פעם שתישאל שאילתא בשורת החיפוש שרלוונטית לאתר. קידום בגוגל הוא למעשה קידום של ביטויי מפתח, ביטויים שסביר להניח שהגולש יקליד.

אך באילו ביטויים כדאי לבחור? האם כל ביטוי שרלוונטי לעסק הוא כדאי? כמובן שלא. בשביל זה גוגל מספקת כלי שמאפשר לבחון מילות מפתח שונות, לדעת מה נפח החיפושים של הביטויים הללו וכמה תחרות יש בהם. הכלי שמספקת גוגל מאפשר לקבל גם המלצות על ביטויים שאולי לא חשבתם עליהם, ביטויים שיכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים.

אופטימיזציה של האתר

קידום ממומן בגוגל כולל קודם כל עבודה על האתר עצמו, עבודה שתכין אותו לכך שגוגל יראה שהוא רלוונטי ואיכותי בשביל הגולשים שמחפשים את מה שהוא מציע. צריך להחליט אילו עמודים יהיו בו, לתת כותרות לכל עמוד ועמוד בהתאם למוצר או שירות או כל נושא אחר, להטמיע תיאור לכל דף באתר שכולל גם הוא את הביטוי הרלוונטי, ליצור קישורים פנימיים באתר, להעלות תמונות איכותיות אך לא כבדות מידי שמאטות את האתר, להכניס תוכן איכותי מספק ערך מוסף לגולש וכולל גם הוא את הביטויים ולבצע עוד פעולות שונות ומגוונות.

קידום מחוץ לאתר

מחוץ לאתר קידום בגוגל זה אומר בעיקר יצירת קישורים פנימיים לתוך האתר מה גוגל רואה כהמלצות. הקישורים הללו צריכים להגיע מאתרים בעלי סמכות, ממקורות שמספקים יידע רב, והם יכולים לבוא בדמות מאמרים או כל תוכן אחר.

קידום בגוגל הוא עבודה למקצוענים ולא מומלץ לעשות קיצורי דרך גם אם מציעים לכם כל מיני דרכים להגיע במהירות למקומות הראשונים בגוגל. צריך לבחור חברה רצינית שתעשה את העבודה, ואנחנו בחברת "טופה" יכולים לעשות עבודה מדהימה בשבילכם.

צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים בשביל לקדם את האתר והעסק שלכם!