אם עוד לא שמעתם על אפליקציית טיקטוק, אתם או מבוגרים או לא ממש מחוברים לעולם… טיקטוק היא אפליקציה שחדרה מהר מאוד למודעות, אפליקציה שצברה פופולאריות רבה תוך זמן קצר מיד לאחר שהיא הופצה ברמה העולמית.

למה ברמה העולמית? כי לפני כן היא היתה אפליקציה סינית בלבד, אפליקציה מקומית (עד כמה שאפשר לקרוא לסין "מקומית") שההצלחה שלה היתה מהירה ורחבה. מהר מאוד הבינה החברה שיצרה אותה את הפוטנציאל שלה והתאימה אותה לשימוש לגולשים מכל העולם. כיום יש לה כבר יותר ממיליארד משתמשים כשעיקר קהל היעד הם צעירים ושליש מהם מתחת לגיל 18. גם בישראל היא כבר מוכרת בכל בית בו יש בני נוער וצעירים והיא פלטפורמה מצויינת לפרסום קצת אחר.

קצת על טיקטוק

אז האפליקציה החלה את דרכה בסין והיום היא כלל עולמית, אבל מה בעצם הקונספט שלה ולמה היא דרך מצוינת לפרסום? התשובה היא – וידאו. לא סתם יוטיוב הצליחה מהר מאוד ולא סתם גוגל זיהו את זה מוקדם יחסית ורכשו אותה. תוכן ויזואלי עושה עבודה מצויינת בעיקר לקהל היעד הצעיר ווידאו שהוא תוכן דינאמי, חזק עוד יותר.

בטיקטוק מעלים סרטונים קצרים שיכולים להיות ריקוד או כל דבר אחר. קל מאוד לתפעל אותה, להוסיף מוזיקה או לערוך מוזיקה קיימת, ובאופן כללי יש לא מעט משחק עם הסרטונים כמו צילום של שני משתמשים שיכולים להיות מוצגים כאילו הם על מסכים נפרדים ואחרים…

איך מפרסמים בטיקטוק?

בטיקטוק מערכת התשלום עובדת כמו בגוגל בשיטת המכרז. התשלום הוא לפי קליק והמערכת מתעדפת סרטונים שהם פרסומות בהתאם לפרמטרים שונים. פרסום בטיקטוק מתאים למי שרוצה להחדיר למודעות של הגולשים מותג חדש, לתפוס את תשומת הלב של קהל יעד צעיר עד גיל 25 וכמובן, מי שרוצה לקדם אפליקציה אחרת, משחק וכדומה שמיועדים לקהל יעד דומה מבחינת גילאים.

יש עוד דרך לפרסם בטיקטוק והיא באמצעות משפיענים. כמו ביוטיוב, בפייסבוק, בטוויטר ובכל רשת חברתית אחרת יש משתמשים עם פופולאריות גבוהה, משתמשים שאפשר להעלות דרכם תכנים (סרטונים) ולקבל חשיפה גדולה מאוד. כמו בכל אתר ברשת, הפרסום צריך להיות מקצועי ובשביל זה צריך למצוא חברה שמסוגלת להפיק את המירב מפרסום בטיקטוק.

איתור החברה המתאימה

אפליקציית טיקטוק היא אפליקציה צעירה באופן יחסי ולא כל חברת פרסום יודעת איך לפרסם בה בצורה כזו שתביא לתוצאות. זו הסיבה שאתם חייבים לבחור את החברה שתסייע לכם בפינצטה, חייבים לוודא שהיא יודעת מה היא עושה ויותר מזה, שיש לה כבר רזומה עשיר מספיק בתחום.

חברת "טופה" היא היום החברה המובילה בתחום הפרסום באינטרנט, בין אם בגוגל ובין אם ברשתות החברתיות. מאות לקוחות לא טועים בעיקר כשהם רואים את העסק שלהם מתקדם. 

צרו קשר והטיסו את העסק שלכם קדימה!