פרסום בגוגל - אם אתה לא שם אתה לא קיים

זוכרים את הימים ההם בהם היינו צריכים לקנות לחם וחלב והיינו הולכים למקום שהיה נקרא: "מכולת"? או "סופרמרקט"? טוב… זה עדיין קיים כמובן ולחם וחלב אנחנו עדיין קונים בחנויות הללו, אך גם זה בקצב התקדמות הטכנולוגיה והאינטרנט ייעלם מן העולם…

העולם היום חי ונושם אינטרנט וכמעט כל דבר שנצטרך בין אם זה מוצר, שירות או כל מידע שהוא, אנו ניכנס מיד לרשת, ומי אם לא גוגל הוא אבי הרשת? איפה נחפש את אותם מוצרים או שירותים שאנו צריכים אם לא בגוגל?

גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולארי ברשת והוא מספק מענה למעל 3 מיליארד שאילתות ביום (חיפוש מידע) בכל נושא שהוא. זה מחייב אתכם בתור בעלי עסקים להיות חלק מאותן תוצאות חיפוש, ולהמתין ללקוחות שלכם עם המוצרים או השירותים אותם אתם מציעים.

קידום אורגני

קידום אורגני כשמו כן הוא, קידום טבעי בגוגל, או במילים אחרות – היכולת לגרום למנוע החיפוש להבין שהאתר שלכם (והדף הספציפי באתר)  הוא הרלוונטי ביותר לשאילתא. בפועל זה אומר כתיבת תוכן איכותית באתר עם שימוש בביטויי מפתח שמוטמעים בתוכן, אותם ביטויים שהוקלדו בשאילתא במנוע החיפוש. במהלך הזמן גוגל מזהה את הרלוונטיות הזו על ידי סריקת הביטויים שבדף וזמן השהייה של הגולש בדף, מה שמצביע על עניין שיש לו בתוכן שקיים שם, כמו גם פעולות שהוא מבצע כמו המשך שיטוט באתר בתכנים קשורים, מילוי טופס כלשהוא (יצירת קשר, הרשמה לרשימת תפוצה, ביצוע רכישה באתר ועוד) ושיתוף התוכן ברשתות החברתיות.

מעבר לקידום הפנימי יש קידום חיצוני שאלו הקישורים לאתר. גוגל מזהה קישורים שמפנים לאתר ולעמודים ספציפיים בו כהמלצות, וכמה שהם יותר רלוונטיים או במילים אחרות, יש קשר ברור בין מקור הקישור לדף המיועד, גוגל מזהה אותם כבעלי ערך לגולשים, את הדף באתר ככזה עם רלוונטיות גבוהה.

בנוסף, קידום אורגני כולל גם כתיבה נכונה של קוד האתר, יצירת תגיות, מיקום נכון של התכנים (היררכיית תוכן) ועוד פעולות נוספות שמתבצעות בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע מתחום הקידום האורגני (SEO)

קידום ממומן

קידום ממומן גם הוא כשמו כן הוא – קידום בתשלום. התשלום הוא לפי קליק על קישור שמפנה לאתר, ומחיר הקליק משתנה בהתאם לתחרות על ביטויים מסויימים, רלוונטיות אתר היעד לקישור, ופרמטרים נוספים. זה המקום להזהיר! קידום ממומן לא מקצועי יכול לעלות הרבה כסף! קידום ממומן ללא יידע וניסיון הוא התנסות מסוכנת, וגם הצעה לקופון לפרסום שיכולה להגיע מגוגל, עלולה לגרור לאחר מכן הוצאות גדולות בלי תוצאות בהתאם.

נוכחות בגוגל – חובה לכל עסק!

נוכחות בגוגל היא חובה לכל עסק בעידן שלנו. שם נמצאים רוב הלקוחות הפוטנציאליים ובמידה והקידום מתבצע באופן מקצועי התוצאות לא מאחרות להגיע. אם לא תהיו שם, לא רק שתפספסו המון לקוחות, אלא גם תשלחו אותם ישר לידיהם של המתחרים שלכם…

 

Call Now Button077-9975527