עיצוב לוגו

לפני מתחילים לעצב לוגו, אנחנו מבינים שאנחנו נמצאים בתהליך שהוא גדול יותר, ויש לענות על שאלות גדולות וחשובות יותר, כמו מי אנחנו? מה הזהות שלנו? מה אנחנו רוצים לשדר?
האם נלך לכיוון של לוגו אלגנטי ומתוחכם, האם נרצה משהו נקי או קצת יותר מקושקש ומחוספס, חדשני או רטרו. לוגו הוא האלמנט הגרפי הניצב בחזית המותג שלכם ויוצר את הרושם הראשוני, מבדל את החברה שלכם מהמתחרים ומייצר את הזכירות והחיבור עם המסר והזהות של החברה שלכם.
לוגו הוא ציור, סמל, איור או פשוט טקטס עם פונט ייחודי לכם, אשר מסמל את בית העסק, תפקיד הלוגו הוא ליצור את החיבור של הקהל למותג שלכם, ולהוות סימן דרך לשפה שתדברו ולמיתוג שלכם ברשת.
אם אתם בעלי חברות, מנהלי שיווק או של עסקים וארגונים, ואתם רוצים למתג את העסק, את השירות או המוצר שלכם: חשוב שתדעו כי פריט הכרחי בעיצוב ומיתוג, הוא לוגו. – סימן שילווה את הקמפיין שלכם ואת בית העסק, לאורך שנים.
יש לא מעט סגנונות שאתם יכולים לבחור כאשר אתם יוצרים לוגו, והמומחיות היא לבחור את הסגנון שיבטא בצורה הטובה ביותר את הבריף או לאסטרטגיה השיווקית. בזמן שמעצבים מקצועיים ואנשי קראייטיב, ישימו את הדגש על התאמה של העיצוב אל מספר משתנים. כגון:

עיצוב לוגו לעסק או חברה

מיתוג ועיצוב לוגו לעסק לא תמיד חייב תמיד לשדר יוקרה. הוא יכול לשדר פשטות, כנות, מחיר נוח, או שאר דגשים שירצה בעל העסק להעביר הלאה.
סימן כזה יתאפיין בצבעוניות או בצבעים שמאפיינים את המוצר. כך למשל לוגו של חברה של מים מינרלים יהיה ברוב המקרים בגווני כחול. בעוד שלוגו של מפעל לשבבים יתאפיין בגוונים מתכתיים ובאותיות מרובעות. לעומת זאת, אם מדובר במורה לריקוד, מן הסתם הסימן יהיה באותיות זורמות או מסומן בתנועות ריקוד צבעוניות. בכך גם לוגו של מתכנן גינות, ישלב מוטיבים מן הצומח.

עיצוב לוגו אישי

עיצוב לוגו אישי נוגע אל אנשים ששמם מוביל את המותג. בכך ניתן למצוא עורכי דין, מאמנים אישיים, מטפלים, יועצי מס, אמנים, אנשים שעובדים בתחומי היצירה ועוד. סימן כזה עליו לייצג את אופי האדם שנותן את השירות. הוא חייב להתאים לעולם התוכן בו הוא עוסק ולהיות נכון גם עבור שמו של בעל העסק וגם עבור השירות או המוצרים שהוא מספק לקהל היעד.

עיצוב לוגו יוקרתי

כדי לעצב לוגו יוקרתי, דרושה חברת פרסום המתמחה במיתוג שיש בה מחלקת קריאיטיב. אנשי מקצוע אלה, ידעו לדייק את הסימן, כך שהוא יהיה מושלם ויזקק את המסר בכמה קווים אל הלקוחות ואל קהל היעד.
עיצוב לוגו יוקרתי נועד עבור אנשי עסקים חברות וארגונים אשר מעוניינים לשדר יוקרה, אמינות וחדשנות לקהל היעד שלהם. סימן זה, יהיה מאופיין בגוונים שנחשבים יוקרתיים כמו זהב, כסף או שחור. בעוד ששילוב של סימנים וצורות המשדרות חוסן, יהיו חלק מהעיצוב.

Call Now Button077-9975527