פרסום בלינקדאין

לינקדאין היא הרשת החברתית העסקית הגדולה בעולם, המשמשת ליצירת קשרים עסקיים ושיווק חברות ועסקים. לינקדאין מאפשרת קמפיין פרסומי ממוקד שיגיע בדיוק לעיניים הרלוונטיות, אלו שמתעניינות במוצרים או בשירותים שלכם. (לא מדובר על לקוחות פרטיים כמעט, אלא על לקוחות עסקיים)

לפרסם את העסק לעסקים אחרים וליצור שיתופי פעולה.

אם אתם בעלי עסק המספק את שירותיו או מוצריו לעסקים אחרים, אתם חייבים להראות נוכחות בלינקדאין. כך תפרסמו את המותג שלכם בדרך אפקטיבית וממוקדת, וכך תגדילו את החשיפה שלכם ברשת, תגייסו לידים, ותסגרו עסקאות. כמות שיתופי הפעולה שתוכלו לעשות היא אין סופית, אם רק תעשו את זה בצורה נכונה. תוכלו לקדם פוסטים בדף העסק שלכם, או להפנות לאתר שלכם, דף נחיתה או כל עמוד חיצוני.

הפרסום שלנו כולל ניהול עמודי לינקדאין, שדרוג הפרופיל העסקי והחשבון, ובניית אסטרטגיה של בניית מערך חברים וגיוס לידים דרך הלינקדאין בצורה אורגנית של גיוס חברים ושליחת הודעות בצורה חכמה, תוך ניטור התהליך עם סטטיסטיקה ואופטימיזציית מסרים.

קידום ממומן בלינקדאין – כמו בפייסבוק, ללינקדאין יש מערכת טירגוט מתקדמת המאפשרת לנו לבחור קהלי ייעד לפי תחום עיסוק, שם חברה, גודל חברה,  בעל תפקיד ספציפי וכמובן גם קהלים דומים וריטרגטינג ורשימות, זה אומר ששווה לחלוטין לעשות קמפיינים בלינקדאין. 

חברת טופה – מומחים בפרסום בלינקדאין

אם אתם רוצים לפרסם את העסק שלכם בלינקדאין בצורה מקצועית, אם אתם רוצים לראות תוצאות מהפרסום ולא רק להוציא כסף, צוות הפרסום של חברת טופה יעשה זאת עבורכם. שנים רבות של ניסיון יחד עם לקוחות רבים מרוצים, שהרחיבו את מעגל הלקוחות שלהם והגדילו את כמות העסקאות שלהם, הם ההוכחה שאנו הטובים ביותר!

פנו אלינו עכשיו ותראו את העסק שלכם גדל ומקבל חשיפה אפקטיבית ומקסימלית ברשת החברתית העסקית הגדולה בעולם!

Call Now Button077-9975527