הרשתות החברתיות הפכו כבר מזמן לפלטפורמות שיווקיות לכל דבר. בעלי עסקים יודעים שהלקוחות שלהם נמצאים בהן, והם עושים בהן שימוש בשביל להעצים מותגים שלהם כמו גם להגדיל מכירות. בשביל להצליח לנהל את הפעילות ברשתות החברתיות צריך לנצל את הכלים הרלוונטיים, ויש לא מעט כאלו שיעשו לכם סדר ויאפשרו לכם להגיע ליעדים שלכם. אז הנה כמה מהכלים הללו שכדאי לכם לעשות בהם שימוש, כלים שיכולים להפוך את הרשתות החברתיות למכרה זהב עבורכם.

Contentgems

התוכן הוא המלך כבר נאמר ואין מי שרוצה לשווק באינטרנט ולא מכיר את המשפט הזה , ו-Contentgems מסייע לכם להגיע לתכנים הפופולאריים ביותר, אלו שרלוונטיים לעסק שלכם. מדובר על כלי שסורק עשרות אלפי תכנים איכותיים ובעיקר ממקורות סמכותיים, תכנים שיש להם שיתופים רבים ברשתות החברתיות שיכולים בהחלט לסייע לכם. מה תעשו עם התכנים הללו? מכיוון שהם באנגלית תתרגמו אותם, ולאחר מכן תפרסמו אותם.

Pocket

Pocket הוא כלי שישמור לכם על הרעיונות שלכם. בשביל לפרסם ולשווק צריך כל הזמן לחדש, צריך למצוא עוד ועוד תכנים רלוונטיים בין אם אלו טקסטואליים או ויזואליים, ומדובר על חיפוש אין סופי שיכול היות מעייף. הבעיה היא שכשכבר מוצאים ורוצים לשמור לאחר כך, זה הולך לאיבוד לא פעם… זו הסיבה שכדאי לכם לעשות שימוש ב-Pocket, המקום לאגור בו רעיונות ולשמור אותם לרגע הנכון להעלות אותם.

Botletter

מסנג'ר של פייסבור הוא כבר מזמן כלי שיווקי עוצמתי שצריך לעשות בו שימוש. לכולם יש את האפליקציה הזו ואחוזי המעורבות בה גבוהים, וה-Botletter הוא כלי שאמור לאפשר לכם לשלוח ניוזלטר  דרך מסנג'ר. זהו כלי שמאפשר לכם בקלות רבה לשלוח את הניוזלטרים יחד עם כותרת ותמונה.

Sproutsocial

אחד הדברים החשובים ברשתות החברתיות הוא הקשר האישי והאינטראקציה בין מנהל העמוד לבין קהל העוקבים בו. ה-Sproutsocial מספק את המודיעין הרצוי לגבי ההתקשרות בין המנהל ללקוחות ובאילו שעות של היום. בנוסף, הכלי מאפשר לנתח בצורה מעמיקה את קהל היעד ומאפשר לקבל את השעה הטובה ביותר בשביל לפרסם.

אלו אם כן דוגמאות לכמה כלים שיכולים להיות טובים מאוד בשביל העסק שלכם, בשביל מאמצי השיווק שלכם ובשביל היכולת שלכם לנהל את הסושיאל. יש עוד עשרות כלים אחרים מהם בתשלום ומהם חינמיים, כלים שכדאי מאוד לשקול את השימוש לפחות בחלק מהם.

אנחנו ב"טופה" עושים שימוש בחלק מהכלים הללו. אנחנו רואים את השיווק ברשתות החברתיות כחשוב מאין כמוהו ויודעים אילו כלים יכולים לתרום תרומה אדירה.

בנוסף לכלים הללו אנחנו מביאים את אנשי הפרסום הטובים ביותר, עם הניסיון הרב ביותר ועם כמות הפידבקים החיוביים העצומה שהם צברו במהלך השנים. נשמח אם גם אתם תיכנסו למשפחת "טופה" ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם.