יש לא מעט רשתות חברתיות באינטרנט כשהמוכרות בהן הן פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ואחרות והרשתות הללו מסייעות ליצירת קשרים פרטיים ושיתוף מידע בין חברים וקרובי משפחה. אבל אם אתם מחפשים רשת חברתית שהעיסוק היחיד שלה הוא קישורים עסקיים, רשת חברתית שמסייעת ליצור קשרים, להגיע לשותפים עסקיים פוטנציאליים, למצוא עבודה או לפרסם תפקיד כלשהוא לאיוש, אתם חייבים להכיר את לינקדאין.

היא נוצרה בשנת 2002 למטרת שיתוף מידע בין עסקים, ספקים ולקוחות ויש לה קרוב למיליארד משתמשים, כשמעל למחצית מהם נחשבים לפעילים. על פי דירוג אלקסה, לינקדאין נמצאת במקום ה-29 בדירוג האתרים הנצפים ביותר באינטרנט וגם אתם יכולים למצוא ברשת את מבוקשכם.

סוגי הפרסום בלינקדאין

בלינקדאין יש שתי אפשרויות פרסום עיקריות, ואם מפרסמים נכון מגיעים לתוצאות מדהימות.

Self service ads – זו היא אופציית פרסום שפתוחה לכולם. אתם יכולים הקים מודעות באופן עצמאי ואת המודעות הללו לפרסם לקהל היעד הרצוי לכם. כמובן שתוכלו גם לקבל נתונים על ההקלקות על המודעות שלכם ונתונים אחרים, כך שתוכלו למטב את הקמפיין כדי שייתן את התוצאה הטובה ביותר. תוכלו לקדם סרטון, ליצור מודעות קרוסלה, לקדם תוכן, ליצור מודעות טקסט, מודעות דינאמיות ועוד.

קידום תוכן – כאן מדובר למעשה על קידום התוכן שבניוז פיד שלכם. אלו מודעות שמייצרות בדרך כלל אינטראקציה גבוהה ומומלץ מאוד לעשות בהן שימוש. אפשר לשדר חדשות על החברה, אפשר לפרסם מאמרים שימושיים, מדריכים שונים, סרטוני יוטיוב, מבצעים עתידיים ומה לא…

אפשרויות פרסום נוספות

בלינקדאין אפשר לפרסם בדרכים נוספות כשאחת מהן היא מודעות לידים שבדיוק כמו בפרסום בפייסבוק, ברגע שלוחצים על המודעה היא נפתחת ומאפשרת להשאיר פרטים.

שימוש בלינקדאין למטרות העסקה

לינקדאין אם כן היא רשת חברתית שמאגדת בתוכה את העולם העסקי, אנשים מתחומים שונים, בתפקידים שונים ובמקומות שונים. ככזו, היא המקום הטוב ביותר לחפש בו מועמד לתפקיד כלשהוא בעבודה כמו גם המקום הטוב ביותר למצוא עבודה.

יש לא מעט חברות כוח אדם כמו גם אנשי משאבי אנוש שעושים שימוש בלינקדאין למטרה הזו. אפשר לפרסם מודעות דרושים בקבוצות שונות ואפשר גם לפנות באופן אישי למשתמשים על מנת לגייס אותם, לאחר שיודעים עליהם לא מעט והם נראים מתאימים.

גם מחפשי עבודה עושים שימוש רב ברשת החברתית. הם יכולים לשווק את עצמם בצורה טובה, יכולים להציג כישורים שלהם בפרופיל האישי והם יכולים להיות שותפים בקבוצות שונות ולהיות פעילים על מנת לקדם את עצמם.

אין ספק שלינקדאין היא אחת הרשתות החברתיות החשובות ביותר. היא כלי מדהים בעולם העסקי והיא מאפשרת לרבים רבים למצוא בה את מבוקשם ולקדם את עצמם. אם אתם רוצים לנצל אותה בצורה מיטבית אתם צריכים ליווי של אנשי מקצוע מתחום הפרסום האינטרנטי ואנחנו בטופה מומחים כבר שנים בתחום ונשמח לסייע לכם.