אודות Topa

יש רק מטרה אחת העומדת מול העיניים של כל עובד ב- Topa – צמיחת הלקוח. אחרת למה אנחנו בעצם קיימים?

צמיחה היא דרך שמתחילה מהתייחסות אסטרטגית תדמיתית במקרו, ממשיכה ביצירת תוכנית ברורה של הפעילות הכוללת סקירה של כל ערוצי המדיה ביחס לתקציב ועד המיקרו הכולל סקירת נתונים, גרף צמיחה, מכפלות הכנסה ומסקנות להמשך הפעילות.

איך עושים את זה נכון?

דבר ראשון והכי חשוב הוא שיתוף הפעולה עם כל לקוח, הצפת כל המידע על העבר ותוכניות לעתיד, זיהוי צווארי בקבוק והתאמה מיתוגית בכל מקום.

הבנת אופי הלקוח הוא עניין חשוב לא פחות בשל העובדה שבסוף כל תהליך שיווקי לקוח הקצה נמצא רגע לפני רכישה וכל מה שפגש עד הרגע הזה חייב לבוא לידי ביטוי בנקודת הזמן הזאת.

טופה מורכבת מצוותי קריאייטיב ותיקים שמספקים אין סוף פתרונות יצירתיים בקמפיינים וניהול עמודי סושיאל למגוון הלקוחות של המשרד.

מנהלי קמפיינים ששולטים בכל ערוצי הדיגיטל כגון פייסבוק, גוגל, אינסטגרם, יו טיוב לינדקאין, טיק טוק, טוויטר ועוד… וכמובן מחלקת ניהול לקוחות שעובד צמוד צמוד לכל לקוח, משקף את הפעילות, דואג להניע את המשימות בתוך המשרד, שולח דוחות כל חודש וקובע פגישות עם כל לקוח כדי לדייק ולקדם פרויקטים באופן שוטף.

ודבר אחרון שהוא חלק בלתי נפרד מטופה – לב

אנחנו אוהבים את המקצוע, אוהבים אחד את השני, אוהבים לדבר פתוח בלי לחשוש ואוהבים להרגיש שלקוחות אוהבים אותנו, כי אנרגיה טובה היא שם המשחק 🙂

Call Now Button077-9975527